برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1403/04/16 - 12:56
  • - تعداد بازدید: 46
  • - تعداد بازدیدکننده: 43
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به گزارش مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو:

12 تیرماه سالروز صدور فرمان مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز

همزمان با گرامیداشت 12 تیرماه سالروز صدور فرمان مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز معاونت غذا و دارو در راستای ترویج مصرف کالای ایرانی و چگونگی شناخت کالای اصل از تقلبی در نمایشگاهی با مشارکت شهرداری در محل فرهنگسرای رسانه حضور یافت.

به گزارش مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو:

مسئله تولید و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در هر شکل و گونه ای آنچنان پر اهمیت بوده که رهبر انقلاتب اسلامی در سال 1381 فرمان تشکیل ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز را صادر کردند و فرمودند گسترش پدیده قاچاق و تاثیر مخرب آن در امر تولید خطر بزرگ و جدی است که باید با جدیت تمام با آن مبارزه کرد.

معاونت غذا و دارو نیز به‌عنوان یکی از اعضای کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ضمن حضور فعال در جلسات استانی از طریق تشکیل جلسات کمیته فرعی مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت‌محور و برنامه‌ریزی و برگزاری بازرسی‌های مشترک با سایر مراجع نظارتی همچنین  حضور در نمایشگاه های برپا شده در سطح شهر اقدامات اساسی درزمینه فرهنگ‌سازی برای استفاده بیشتر از کالاهای ایرانی تولید داخل کشور انجام داده است.

مهندس صادق انوری کارشناس فرآورده های آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو در این نمایشگاه حضور داشته و در خصوص نرم افزار تیتک و برچسب اصالت کالا اطلاع رسانی لازم را انجام داده و توزیع بروشور و پمفلت در میان بازدیدکنندگان صورت گرفت.

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 7657
کلمات کلیدی
الناز خدادادی
خبرنگار

الناز خدادادی

تنظیمات قالب