English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ١١ آذر ١٣٩٩
-->


در معاونت غذا و داروی ارومیه:
مصاحبه تلویزیونی ساغلیق یاشاییش با دکتر سارا کهریزی
به گزارش فاطمه آقاپور مسئول روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه: با توجه به همه گیری بیماری کرونا، رعایت موارد بهداشتی بسیار حائز اهمیت می باشد. از آنجایی که انتقال بیماری از طریق قطرات تنفسی فرد بیمار صورت می گیرد، استفاده از ماسک تا حد قابل توجهی از انتقال بیماری جلوگیری خواهد نمود.باید بدانیم که تنها استفاده از ماسک کافی نیست بلکه استفاده صحیح از آن بیشتر دارای اهمیت می باشد.
 ٠٨:٠٥ - يکشنبه ٢٥ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در معاونت غذا و داروی ارومیه:
مصاحبه تلویزیونی ساغلیق یاشاییش با دکتر میروحید علوی اصل
به گزارش فاطمه آقاپور مسئول روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه: مرکز اطلاع رسانی دارو سموم 190 معاونت غذا و داروی ارومیه با حضور یک نفر متخصص داروسازی بالینی و سه نفر دکترای داروسازی عمومی همه روزه از ساعت 8 صبح لغایت 8 شب به جزء روزهای تعطیل، آماده پاسخگویی و ارائه خدمات تلفنی به جامعه پزشکی و عموم مردم می‌باشد.
 ١٢:٠٨ - شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در معاونت غذا و داروی ارومیه:
مصاحبه تلویزیونی ساغلیق یاشاییش با دکتر سارا نقی زاده
به گزارش فاطمه آقاپور مسئول روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه: مصاحبه تلویزیونی برنامه ساغلیق یاشاییش با کارشناس فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل، در ستاد معاونت غذا و داروی ارومیه انجام گردید.
 ٠٩:١٩ - چهارشنبه ٢١ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در استان آذربایجان غربی:
مانور دورمیزی امداد دارویی جانبازان شیمیایی شهرستان سردشت
به گزارش فاطمه آقاپور مسئول روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه: اولین مانور دورمیزی امداد دارویی، بمناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل برای تجلیل از مقام ارزشمند جانبازان شیمیایی شهرستان سردشت در معاونت غذا و داروی ارومیه با ریاست دکتر جلال غفارزاده معاون غذا و داروی ارومیه با هدف ارتقاء و استمرار فعالیتهای معاونت غذا و دارو و تمرین میدانی مسئولیتها و وظایف قانونی و عملیاتی نمودن آنها بهنگام تهدیدات نامتعارف طبیعی و زیستی اجراء شد.
 ٠٨:٢٦ - چهارشنبه ٢١ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در استان آذربایجان غربی:
انسولین طبق روال گذشته و بر اساس سهمیه تخصیصی در داروخانه‌ها توزیع می‌شود و جای نگرانی نیست‌.
به گزارش فاطمه اقاپور مسئول روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه: سهمیه انسولین شامل انواع انسولین از جمله: اپیدرا، نوومیکس، لانتوس، لومیر، اباساگلار، همولاگ است که انسولین مورد نیاز بیماران دیابتی در بین 140 داروخانه منتخب (روزانه و شبانه روزی و نیمه وقت) توزیع می شود.
 ١١:٥٥ - دوشنبه ٥ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در استان آذربایجان غربی:
گام نهایی برای رفع کمبود شیرخشک‌های رژیمی
به گزارش مسئول روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه: برای مصرف شیرخشک نوزادان، شیرخشک‌های عادی و رژیمی مورد استفاده قرار می‌‌گیرد که در بحث شیرخشک‌های عادی، مشکل خاصی در آذربایجان‌غربی وجود ندارد.
 ١٠:٤٨ - سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>