English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٠٨ بهمن ١٤٠٠
-->


در معاونت غذا و داروی ارومیه :
اهدای خون اهدای زندگی توسط کارکنان معاونت غذا و دارو
دکتر محمد دلیرراد معاون غذا و دارو ضمن شرکت در امر خداپسندانه اهدای خون گفت: با توجه به اعلام کاهش ذخایر خونی و فرآورده‌های آن از سوی سازمان انتقال خون و با توجه به اهمیت و مزایای امر خون‌ده‌ی و شرکت در امر خداپسندانه، کارکنان معاونت غذا و دارو در این راستا پس از هماهنگی با کارشناسان اداره کل انتقال خون و حضور آن‌ها در این معاونت اقدام به اهدای داوطلبانه خون خود نمودند.
 ١٣:٥٠ - دوشنبه ٤ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در معاونت غذا و داروی ارومیه :
پودر لباسشویی مخصوص شستشو بانام تجاری عمانه ((OMANEHیک فرآورده غیرمجاز بهداشتی است
با عنایت به نامه شماره 60713/675 مورخ 29/10/1400 سرپرست محترم اداره کل امور فراورده‌های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو در خصوص پودر لباسشویی مخصوص شستشو با ماشین، حاوی آنزیم، بانام تجاری عمانه به دلیل جعل پروانه ساخت به شماره 12102/32 که مربوط به محصول پودر لباسشویی مخصوص مصارف عمومی با کف زیاد (دستی) بانام‌های تجاری پونل و آبان متعلق به شرکت کندرمی باشد به دلیل جعل ، استفاده غیرقانونی از نام شرکت، آدرس شرکت و شماره پروانه ساخت غیرمجاز, و غیرقابل مصرف اعلام می گردد بدیهی است و در صورت مشاهده فرآورده در سطح عرضه اقدامات قانونی لازم صورت خواهد گرفت
 ٠٨:٥٩ - دوشنبه ٤ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در معاونت غذا و داروی ارومیه :
در هنگام خرید تجهیزات و ملزومات پزشکی به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم.
دکتر سعید مجیدی سرپرست مدیریت نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت:یکی از موارد مهمی که در خرید تجهیزات و ملزومات پزشکی باید موردتوجه قرار گیرد برچسب اصالت کالا است. این برچسب با زمینه سفید و حاشیه زردرنگ بر روی تمامی محصولات سلامت‌محور ازجمله تجهیزات پزشکی الصاق می‌شود. خریداران در هنگام خرید حتماً اصالت کالای خریداری شده خود را باید بررسی کنند. برای این منظور می‌توان با استعلام شماره 16 رقمی در قسمت خراشیدنی از طریق سایت TTAC.ir یا ارسال کد 16 رقمی در قسمت خراش داده شده به شماره پیامکی 20008822 و یا جهت اصالت کالا از نظر پروانه ساخت و قیمت کالای مصرفی با مراجعه به سایت IMED.ir و انتخاب گزینه استعلام از اصالت کالای خریداری‌شده مطمئن شوند.
 ٠٨:٢٤ - دوشنبه ٤ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در معاونت غذا و داروی ارومیه :
پیام تبریک معاون غذا ودارو به مناسبت ولادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه الزهرا (س) و گرامیداشت روز زن
بیستم جمادی‌الثانی سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) دخت گرامی رسول اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) است. بانوی والامقامی که به سبب فضایل معنوی، اخلاقی و انسانی الگو و سرمشق همه انسان‌ها و به‌ویژه بانوان گران‌قدر می‌باشند. روز ولادت سیده بانوان دوعالم به‌عنوان روز زن نام‌گذاری شده اسـت. انتخاب شایسته این روز به‌عنوان روز زن و مادر بیانگر اهمیت نقش و جایگاه بانوان و مادران در جامعه اسلامی ما است
 ٠٨:٠٥ - يکشنبه ٣ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در معاونت غذا و داروی ارومیه :
دعوت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تزریق دوز های تقویتی واکسن در مواجهه با سویه جدید ویروس کرونا
دکتر محمد دلیرراد، سرپرست معاونت غذا و داروی استان گفت: با توجه به شیوع نوع جدیدی از ویروس کرونا به نام اُمیکرون که درکشورهای جنوب آفریقایی شناسایی و باعث نگرانی و گسترش در بسیاری از نقاط جهان ازجمله کشور ما نیز شده است مسئله مهم در این سویه قدرت سرایت‌پذیری بالا و رشد فزاینده تعداد مبتلایان است. هرچند برخی اندیشمندان مدعی شده‌اند علائم این بیماری خفیف‌تر از سویه‌های قبلی است لیکن به دلیل دوره کمون کوتاه‌تر و سرایت‌پذیری بالاتر ممکن است شاهد رشد انفجاری تعداد بیماران سرپایی و بستری باشیم که خارج از توان و ظرفیت نظام سلامت ما باشد.
 ٠٧:٣٨ - يکشنبه ٣ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در معاونت غذا و داروی ارومیه :
چگونه از اصالت محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی خریداری‌شده مطمئن شویم ......
مهندس نسرین حقیقت افشار سرپرست مدیریت نظارت بر فرآورده‌های خوراکی ، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی در مصاحبه با مسئول روابط عمومی این معاونت گفت: متأسفانه با ورود کالاهای قاچاق به داخل کشور و یا تولید محصولات غیرمجاز در کارگاه‌های زیر پله‌ای و احتمال الصاق برچسب‌های تقلبی بر روی محصولات غذایی و آرایشی بهداشتی، برخی از شهروندان بدون توجه به اصل یا قاچاق بودن این دسته از اقلام، اقدام به خرید محصولات غیرمجاز می‌نمایند لذا در این راستا سازمان غذا و داروی، به جهت اطمینان از کیفیت و ایمنی و سلامت محصول مطابق با معیارهای ملی مصوب و ضوابط جاری وزارت بهداشت، اقدام به راه‌اندازی سامانه استعلام پروانه‌های بهداشتی نموده است.
 ١٣:٤٨ - شنبه ٢ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>