English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠٣ مهر ١٤٠٢


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا آذربایجان غربی

پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

بسم الله الرحمن الرحیم

 با درود بر پیامبر اکرم(ص) و خاندان پاک و مطهر ایشان

حمد و ثنا خاص ذات بی همتای پروردگار عالمیان که اندیشه ها را به وسع بینایی دل تعمق بخشید.

در عصر اطلاعات، ارتباطات عرصه ای یافته است سترگ تا آنجا که وسعت بخشیدن به دروازه های معظم پیشرفت و ترقی را عهده دار شده است.

نام گذاری 27 اردیبهشت به نام “روز ملی ارتباطات و روابط عمومی” فرصت ارزنده ای است  برای قدردانی شایسته از زحمات فعالان و زحمت کشان این عرصه که نقشی مهم در رشد، بالندگی و پویایی سازمان ‌ها دارند و تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.

امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک حوزه تشریفاتی بلکه به عنوان یک حوزه مشورتی و مدیریتی مهم در عرصه اطلاع یابی ، اطلاع پردازی و اطلاع رسانی در تنویر افکار عمومی بوده و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی بدرستی انعکاس نمی یابد.

همکاران محترم روابط عمومی در ایام سخت همه گیری بیماری کرونا نیز خوش درخشیدند و رسالت اصلی خود را در امر اطلاع رسانی بخوبی انجام داده‌اند که جای تشکر دارد . 

 اینجانب فرارسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش این عرصه در کلیه واحدهای تابعه دانشگاه تبریک عرض می نمایم و قدردان  زحمات شما مشعل داران فروزان توسعه ارتباطی دانشگاه که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی ، همدلی ، امیدواری، امید آفرینی ، قانونمندی ، هدفمندی، پاسخگویی ، مسئولیت پذیری ، صداقت، شجاعت و امانت داری در راستای ایفای رسالت خطیر خویش گام بر می‌دارید، بوده و برای همه شما عزیزان توفیقات روز افزون و سلامتی را از ایزد منان مسئلت می نمایم.

از جهاندار جهان آفرین حیات مشحون از عزت و توفیق و سربلندی را برای شما تلاشگران عرصه اطلاع رسانی سلامت مسئلت دارم.

 

دکتر محمدامین ولی‌زاد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی

آذربایجان‌غربی

 


٠٨:٤٣ - شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٤٠٢    /    شماره : ٥٣٠٣٨    /    تعداد نمایش : ٣٥خروج