English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٠١ مهر ١٣٩٩
-->


  چاپ        ارسال به دوست

در معاونت غذا و داروی ارومیه:

دومین جلسه نحوه توزیع واکسن آنفولانزا

 

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه:

دومین جلسه توزیع واکسن آنفولانزا با حضور مدیر نظارت ارزیابی دارو و مواد تحت کنترل، سرپرست اداره امور داروخانه‌ها، نماینده انجمن داروسازان، کارشناس مسئول اطلاع رسانی دارو و سموم، نمایندگان سازمانهای بیمه‌گر و کارشناسان مسئول رسیدگی به کمبودهای دارویی معاونت،  در معاونت غذا و دارو با هدف هماهنگی برای نحوه توزیع عادلانه واکسن آنفولانزا، تشکیل شد.

دکتر آقازاده در ادامه بحث های انجام شده در جلسه اول توزیع واکسن، اظهار داشت که معاونت غذا و دارو با احساس مسئولیت و با بهره گیری از تجارب موجود در رفع کمبودهای دارویی، نهایت سعی خود را در جهت توزیع عادلانه واکسن آنفولانزا بکار خواهد برد.

پس از بحث و تبادل نظر حاضرین بشرح زیر تصمیماتی اتخاذ و پیشنهاد شد:

مقرر گردید با توجه به وجود اطلاعات اکثر بیماران خاص، مزمن و صعب العلاج در سازمان های بیمه گر، اطلاعات این بیماران شامل نوع بیماری و مشخصات فردی آنان تهیه و در اختیار معاونت غذا و دارو قرار گیرد.

مقرر گردید تحویل واکسن آنفلوانزا همانند سایر نسخ بیمه ای در سیستم تایید نسخ بیمه ثبت و امکان ثبت نسخ در این سیستم توسط سازمان های بیمه گر بررسی و نتیجه به این معاونت اعلام گردد.

همچنین در حین جلسه امکان گزارش گیری بصورت آنلاین توسط یکی از سازمان های بیمه گر فراهم شد و مقرر گردید اطلاعاتی که قابل احصائ می باشد بطور کامل اعلام شود.
٠٩:٤٤ - چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٣٢٩٠٧    /    تعداد نمایش : ٢٥خروج