English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٩
-->


  چاپ        ارسال به دوست

از سوی سازمان غذا ودارو؛

ابلاغیه تفویض اختیار در حوزه تجهیزات پزشکی به استان آذربایجان غربی صادر شد

 

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی آذربایجان غربی؛

طی ابلاغیه شماره 56191/664 مورخ 31/6/98 سازمان غذا و داروی کشور؛ تفویض صدور پروانه ساخت تجهیزات پزشکی با کلاس خطر A و تمدید پروانه ساخت با کلاس خطر A و B به معاونت غذا و داروی آذربایجان غربی صادر شد.

دکتر لعیا صدیق راد مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و داروی آذربایجان غربی گفت: پیرو نامه شماره 29951/664 مورخ 15/4/98، پس از بررسی درخواست این معاونت و صلاحیت کارشناسان و همچنین برگزاری کارگاه آموزشی، از سوی سازمان غذا و داروی کشور «صدور پروانه ساخت تجهیزات پزشکی با کلاس خطر A  و تمدید پروانه ساخت تجهیزات پزشکی ثبت شده با کلاس خطر A و B شامل: اکثر لوازم مصرفی عمومی، از اول مهر ماه سال جاری به معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی تفویض شد.

دکتر صدیق راد گفت: در طی ماه گذشته دوره های آموزشی تخصصی توسط اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو برگزار و 6 نفر از مدیر و کارشناسان تجهیزات پزشکی معاونت غذا و داروی استان در این دوره ها شرکت نمودند.

وی تصریح کرد: فرآیند تفویض اختیار در حوزه تجهیزات پزشکی با هدف نظارت بهینه بر تولیدکننده های واحدهای تحت پوشش استان/ ارتقاء کیفیت لوازم تولیدی در سطح استان/ ارتقاء و بهبود سرعت انجام کار/ سهولت دسترسی ارباب رجوع به معاونت/ تکریم ارباب رجوع و... در استان آذربایجان غربی انجام می شود.

مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و داروی آذربایجان غربی در پایان خاطر نشان کرد: با اجرای تفویض اختیار استانی و پشتکار و نظارت مستمر و بیش از پیش کارشناسان شاهد ارائه خدمات شایسته به بیماران، حمایت از تولید داخل، رونق تولید داخل و ارتقاء کیفیت لوازم مصرفی پزشکی در کل کشور خواهیم بود.

 


١٠:٥٢ - دوشنبه ١٥ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦٧٠٦    /    تعداد نمایش : ١٥٠خروج