English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨
-->


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره آموزشی پدافند غیر عامل زیستی در معاونت غذا و داروی استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه؛

دوره آموزشی پدافند غیر عامل زیستی در معاونت غذا و داروی استان آذربایجان غربی برگزاری شد.

دکتر جلال غفارزاده معاون غذا و دارو استان آذربایجان غربی در این دوره آموزشی با اشاره به اینکه موضوعات غذا، دارو، بهداشت و سلامت جامعه از مهم ترين مولفه‌هاي امنيت ملي محسوب مي‌شوند؛ و پدافند غیر عامل زیستی با شناسایی آسیب‌پذیری‌ها، طبقه‌بندی تهدیدها، مصون‌سازی سرمایه‌های اصلی انسانی و منابع ملی را در راس اهداف خود قرار داده است؛ که معاونت غذا و داروی استان آذربایجان غربی با دقت و حساسیت تمام در حوزه غذا و دارو آفندهای زیستی را رصد و پایش می‌کند.

وی در ادامه در خصوص پدافند غیرعامل زیستی در حوزه‌های انسان‌/ دام/ محیط زیست/ نباتات و آب‌های آشامیدنی/ حوزه غذا و دارو و بیوتروریسم و... سخنرانی نمودند.

در ادامه دکتر آقایی رئیس گروه طرح و اجراء پدافند غیر عامل استانداری آذربایجان غربی در خصوص پدافند غیر عامل حوزه زیستی، انواع آفندها و ... مطالب مبسوطی را ارائه نمودند.

گفتنی است دوره آموزشی پدافند غیر عامل زیستی با هدف ارتقاء سطح آگاهی در زمینه نحوه پیشگیری، کنترل و مدیریت پدافند غیر عامل زیستی، به همت معاونت غذا و داروی استان و با مشارکت سازمان پدافند غیر عامل استانداری آذربایجان غربی، با حضور 42 نفر از پرسنل معاونت غذا و دارو در تاریخ 20 آذر ماه سال جاری در محل سالن شورا معاونت غذا و داروی استان برگزار شد.

 


١٥:٣٠ - يکشنبه ٢ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٢١٩٠١    /    تعداد نمایش : ٤٤خروج