English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٠٨ بهمن ١٤٠١


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش خدادادی مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو

برگزاری سومین نشست وبیناری معاونان و مدیران غذا و داروی قطب دو کشوری

به گزارش مسئول روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه

سومین نشست وبیناری  معاونان و مدیران غذا و داروی قطب دو کشور صبح روز یکشنبه دوم بهمن ماه برگزار شد.

این نشست با حضور معاونان و مدیران غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی تبریز، ارومیه و اردبیل و دانشکده‌های علوم پزشکی خوی، مراغه، سراب و خلخال صبح امروز یکشنبه دوم بهمن ماه و با حضور جناب آقای دکتر مهدی‌زاده، مدیر راهبری، پایش و امور استان‌های سازمان غذا و دارو، برگزار گردید.

هدف اصلی برگزاری این نشست وبیناری، هماهنگی و همفکری پیرامون دستور کار چهارمین جلسه قطب که مقرر است در اوایل اسفند ماه سال جاری انشاالله با حضور ریاست سازمان غذا و دارو و روسای دانشکده‌ها/دانشگاه‌های علوم پزشکی قطب ۲ در تبریز برگزار گردد، بود.

در ادامه جلسه هر یک از معاونان به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداخته و دکتر محمد دلیرراد، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی، نیز اظهار داشت:

ارائه خدمات در قالب اعمال گلوبال از جمله دیالیز، به دلیل عدم پرداخت کافی سازمان‌های بیمه‌گر سالانه بیش از یکصد میلیارد تومان زیان به دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی وارد می‌سازد و پیشنهاد ما حذف تعرفه‌های گلوبال و پرداخت هزینه‌های واقعی توسط سازمان‌های بیمه‌گر است.

او همچنین به پایین بودن مزایای دریافتی مدیران و کارشناسان ستادی معاونت‌های غذا و‌ دارو، به ویژه داروسازان، اشاره نمود که باعث کاهش انگیزه برای ادامه فعالیت در ستاد معاونت غذا و دارو شده است و نیاز به بازنگری دارد.

در پایان جلسه دکتر مسلم نجفی، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دبیر قطب دو کشور ضمن تشکر از  حاضرین به جمع بندی موارد پرداخت.٠٩:٢١ - دوشنبه ٣ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ٥٠٠٨٠    /    تعداد نمایش : ٩خروج