English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧
-->


  چاپ        ارسال به دوست

برپایی غرفه معاونت غذا و دارو در نمایشگاه عرصه سلامت

 

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه:

غرفه معاونت غذا و داروی ارومیه با استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان در محل نمایشگاه عرصه سلامت آذربایجان غربی در بوستان ائللر باغی ارومیه افتتاح شد.

دکتر ملکی نژاد در آئین افتتاح این نمایشگاه به همراه دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان آذربایجان غربی و سایر معاونین و مسئولین دانشگاهی ضمن تقدیر از برگزار کننده‌گان این نمایشگاه از بخش‌های مختلف نمایشگاه بازدید نمودند.

دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان در حین بازدید از غرفه معاونت غذا و دارو، و آشنایی با اقدامات صورت گرفته در این غرفه، اقدامات و خدمات ارائه شده را مثبت ارزیابی نمود.

ارسال نرم افزار  برنامه رهگيري، رديابي و كنترل اصالت كالا از طریق بولوتوث به تلفن همراه بازدیدکنندگان، معرفی نرم افزار نشانگر رنگی تغذیه ای، پخش کلیپ های آموزشی با موضوعات کاهش مصرف نمک، معرفی پرچسب اصالت کالاهای محصولات وارداتی، معرفی نشانگر رنگی تغذیه ای، کاهش مصرف قند و شکر/ ارائه مشاوره‌های دارویی و تغذیه‌ای/ اجرای طرح جمع آوری داروهای تاریخ مصرف گذشته و مازاد منازل/ معرفی روشتشخیص اصالت تجهیزات و ملزومات پزشکی و ... از جمله خدمات ارائه شده در غرفه معاونت غذا و دارو بود که مورد استقبال خانواده‌ها قرار گرفت.

در بخش دیگری از این غرفه معرفی داروها و مکمل‌های ورزشی غر مجاز و قاچاق با استقبال ویژه از سوی ورزشکاران و جوانان همراه بود.

همچنین برگزاری مسابقه‌های نقاشی با موضوع تغذیه سالم و معرفی اشکال دارویی ویژه کودکان و اهداء جوایز نفیس به برندگان این مسابقه از بخش‌های پر مخاطب و پر طرفدار این غرفه بود. به طوری که بخش اعظم غرفه در کلیه ساعات فعالیت شاهد حضور کودکان علاقه مند بود.

گفتنی است: بیش از 13 قلم اقلام تبلیغاتی و آموزشی با تیراژ های مختلف در موضوعات: (پیشگیری از انواع مسمومیت‌ها/ آنفولانزا چیست؟/ آشنایی با نان سبوس/ اافسردگی چیست؟/ پیشگیری از مسمومیت در گزیدگی‌ها/ مجموعه فلش کارت‌های توصیه‌های دارویی/ مجله غذا نامه/ کارت و خودکار تبلیغاتی معرفی اطلاع‌رسانی دارو و سموم 190، کتابچه‌های آموزشی با موضوع توصیه‌های دارویی ویژه کودکان و دانش‌آموزان و نیز ساک‌های تبلیغاتی با موضوع غذا و دارو نیز در این غرفه توزیع گردید.

همچنین اجرای نمایش موزیکال و شاد بهاره و سامان از دیگر برنامه‌های ارائه شده در غرفه معاونت غذا و دارو بود که هر روز راس ساعت 20 برگزار و میزبان حضور گسترده و بی شماری از کودکان و خانواده های علاقه مند بود.

خاطر نشان می گردد: نمایشگاه دستاوردهای عرصه سلامت دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از 8 تا 11 شهریور ماه سال جاری و با حضور 34 غرفه از واحدهای مختلف دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

  

  

  

 


١٥:٠٦ - يکشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٥٦٣    /    تعداد نمایش : ٢٤٣خروج